Zahvala in vabilo na zaključek oratorija

Brez markacij ne greBiti SPONZOR oratoriju je kot markacija na poti v hribe. Brez teh pač ne gre.
Za vašo dobrodelnost se vam v imenu vseh oratorijcev iz srca zahvaljujemo.

V ponos in delno zadoščenje bi nam bilo, če bi se srečali na zaključni prireditvi letošnjega sedmega oratorija, ki bo v petek, 8. julija 2011, ob 16.30 na župnijskem dvorišču. Tako bi se prepričali tudi na lastne oči, kako čudovit kamenček oratorijskega mozaika ste. Vabljeni tudi na zaključno sveto mašo, ki bo v soboto, 9. julija 2011, ob 10. uri v župnijski cerkvi sv. Lovrenca na Kokrici.

Hvala, ker ste!

Dragi starši, vaščani, seveda najlepše povabljeni tudi vi. (Pre)kmalu je napočil čas, da pokažemo, v katero smer smo začrtali letošnji oratorij. V petek ob 16.30 napoči prava priložnost, seveda tudi maše v soboto ne smete zamuditi. Se vidimo!

S pozdravom »v tvojo smer«,

g. župnik, Petra z animatorji in otroci

Ta vnos je bil objavljen v Obvestila, Oratorij. Zaznamek za trajno povezavo.