Svete maše na Kokrici v božičnem času

Svete maše na Kokrici v božičnem času

Škofje v Nadškofiji Ljubljana svetujejo župnikom, da nimajo bogoslužij z verniki na sveti večer, božič in ob nedeljah; svete maše naj obhajajo samo ob navzočnosti najožjih bogoslužnih sodelavcev, verniki pa naj sveto mašo spremljajo preko spleta ali drugih elektronskih medijev.

Na Kokrici se bodo svete maše z verniki opravljale ob delovnikih, in sicer

  • v ponedeljek, 21., torek, 22., in sredo, 23. decembra, ob 18. uri (priložnost za spoved bo od 17. ure naprej),
  • v ponedeljek, 28., torek, 29., in sredo, 30. decembra, ob 18. uri,
  • v soboto, 2. 1., zjutraj ob 7.30.

Ostale maše se bodo prenašale preko župnijskega profila na Facebooku: https://www.facebook.com/zupnija.kokrica ob delavnikih ob 19. uri, ob nedeljah in praznikih (božič, štefanovo, novo leto) ob 9. uri.

Na sveti večer in silvestrovo se bo sv. maša preko spleta prenašala ob 17.uri.

Na praznik svetih treh kraljev bo sveta maša z ljudstvom dopoldne ob 9. uri v domači cerkvi. Večerna maša se bo prenašala preko spleta. Po maši bodo otroci prinesli darove za trikraljevsko akcijo. Darove bo letos mogoče oddati tudi preko položnic.

Po novem letu bodo delavniške svete maše ob 18. uri in ob sobotah ob 7.30 z verniki. Na praznične dni (Gospodovo razglašenje) in ob nedeljah se bodo bogoslužja prenašala v živo preko spleta.

Ta vnos je bil objavljen v Obvestila. Zaznamek za trajno povezavo.