30. STIČNA MLADIH

Da bo slovo od poletja lažje in da bo čas do jesenskih počitnic hitreje minil, nas vmes čaka še STIČNA MLADIH 2011 v soboto, 17. septembra. Letos poteka že 30., tokrat pod geslom “Ne bi me iskal, če me ne bi že našel”.
Stična mladih 2011
Več o programu (dogajanje na glavnem odru, delavnice, spoved, sveta maša, koncert itd.), ki nam ga letos ponujajo organizatorji Stične mladih, si lahko preberete na http://www.sticna.net/.

Namig za dolgoletne obiskovalce Stične mladih: organizatorji letos obljubljajo prav poseben program za študente. Se splača preverit. 🙂

Za vse, ki bi se želeli udeležiti Stične mladih, bo organiziran avtobusni prevoz s Kokrice. Prijavite se lahko Vesni Rogl na e-naslov vesnarogl @ hotmail.com do srede, 7. septembra 2011. Prispevek za prevoz znaša 4 EUR.

Na srečanje v čim večjem številu! 🙂

Ta vnos je bil objavljen v Objave, Obvestila. Zaznamek za trajno povezavo.